Populære varer
-
Van Der Lovett Hair, Body & Beard Shampoo Soap Bar Sweetwood (60 g)
kr. 112,50 -
Tilbud
Filorga Anti-Age Foam Cleanser (150 ml)
kr. 140,00 -
Tilbud
Toppik Sort – Mikrofibre der bekæmper hårtab (12 g)
kr. 199,00 -
Durex Extra Safe Kondomer (10 stk)
kr. 59,95 -
Tilbud
Australian Bodycare Squalane Serum Squalane & Vitamin E (30 ml)
kr. 95,96 -
Beard King Beard Oil Imperial (30 ml)
kr. 139,00 -
Tilbud
Beauté Pacifique Rensemælk Til Alle Hudtyper (200 ml)
kr. 159,20 -
Tilbud
BaByliss PRO FX8700GE Professional Clipper Gold
kr. 1.349,00
Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml)

kr. 116,00
Taylor of Old Bond Street har lavet en pre-shave olie, som vil gøre din barbering langt mere komfortabel. Den blødgøre dit skæg og gør dermed din barbering lettere. … læs mere her
Beskrivelse
Forkæl dig selv med Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml)
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml) på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop
Husk at du kan læse meget mere (inkl. anmeldelser) og se flere billeder ved at ►► KLIKKE HER ◀, hvor du også kan se om varen er på lager og om du kan nå at få den i morgen.
- Husk der er gratis fragt ved køb over kr. 700,-
- Danmarks største udvalg til mænd
- 1-2 dages leveringstid
Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml) er populært bland mænd
Den personlige pleje til mænd har forandret sig ganske meget siden år 1995. Det var på ingen måde hverdagskost, når mænd brugte skønhedsprodukter, og nogle blev ramt på deres mandighed. Hvis man for ikke så mange år siden, dristede sig til at bruge Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml), ville nogle måske endda få kaffen i den gale hals. men det var bare tidlligere end andre. Nu om stunder er det omvendt og mange mænd er velplejede, og rigtig mange mænd sværger til Taylor of Old Bond Street som en del af deres pleje. Mænd og kvinder er forskellige på mange punkter, men huden er nogenlunde ens, og ganske almindelig pleje gør en stor forskel. Du fortjener at pleje din hud og dit hår, det kan ses, og du ses af andre som et menneske med overskud.
Personlig pleje til mænd online
Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml) er stadig en af de mest eftertragtede varer her i webshoppen i vores gruppe af varer Udsalg > Barbering. Du bliver ved købet også tildelt lovpligtige 14 dages returret til at sikre dig mod fortrydelse af købet af din vare. Mange er udmærket klar over, at man køber din Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml) hos onlineshoppen Made4men, der altid har et stort udvalg af populære varer. Her i online shoppens kæmpe udvalg er der helt sikkert noget for dig, og der er det oplagte valg det produkt på denne side. Når der handles i webshop sparer du penge- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.
109 reviews for Taylor of Old Bond Street Aromatherapy Pre-Shave Oil (30 ml)